Parki rozrywki

Przewodnik po Disneyland Paryż.

Atrakcje     Gdzie zjeść     Lokalizacja parku     Mapy parku     Godziny pracy     Jak działa Fastpass     Baby Switch     Bilety wstępu     Hotele w Disneylandzie     Dla Niepełnosprawnych       Katalog Disneyland

 

 

 

FASTPASS - co to jest i jak działa usługa FASTPAS w Disneyland Paryż?

FASTPASS to darmowa usługa w parkach Disneylandu, która umożliwia skrócenie czasu oczekiwania do wybranych najbardziej popularnych atrakcji Disneylandu. Aby skorzystać z usługi Fastpass należy umieścić bilet wstępu do parku w specjalnej maszynie znajdującej się przed daną atrakcją, a następnie pobrać bilet Fastpass, na którym znajduje się informacja w jakim przedziale czasu możemy skorzystać z danej atrakcji. W danym czasie można posiadać tylko jeden bilet Fastpass. Kolejny bilet można uzyskać dopiero, gdy poprzedni wygaśnie lub zostanie wykorzystany (na bilecie zawsze znajduje się informacja kiedy można pobrać kolejny Fastpass). Zaraz po przybyciu do Disneylandu na mapach obu parków sprawdź jakich atrakcji dotyczy ta usługa. 
 

Które atrakcje działają w systemie FASTPASS ?

Usługa FASTPASS dostepna jest przy nastepujacych atrakcjach:

 - Indiana Jones, Space Mountain, Buzz Lightyear Blast, Big Thunder Mountain, Peter Pan, Star Tours
 - Twilight Zone Tower of Terror, Rock & Roller Coaster, Flying Carpets over Agrabah, Ratatouille. 

 

Rodzaje FASTPASS

1. ZWYKŁY FASTPASS

Zwykły FASTPASS otrzymujemy kupując dowolny bilet do Disneylandu w naszym serwisie BILETYDOPARKOW.PL.  Aby skorzystac z usługi FASTPASS należy otrzymany bilet, umieścić w specjalnej maszynie znajdującej się przed daną atrakcją. Otrzymujemy oddzielny bilet Fastpass, na którym znajduje się informacja w jakim przedziale czasu możemy skorzystać z danej atrakcji. W danym czasie można posiadać tylko jeden bilet Fastpass. Kolejny bilet można uzyskać dopiero, gdy poprzedni wygaśnie lub zostanie wykorzystany (na bilecie zawsze znajduje się informacja kiedy można pobrać kolejny Fastpass).    

2. VIP FASTPASS

VIP FASTPASS to nieograniczony dostęp  do wszystkich atrakcji w systemie FASTPASS bez czekania i bez wcześniejszego rezerwowania godziny pobytu. W przypadku VIP FASTPASS klienci udają się bezpośrednio w dowolnej porze do danej atrakcji i mogą z niej korzystać bez ograniczeń nie czekając w żadnych kolejkach oraz dowolna ilość razy. VIP FASTPAS otrzymują wraz z biletem wstępu do parku tylko goście, którzy maja zarezerwowaną jedną z następujących opcji zakwaterowania: pokój typu Castle Club w hotelu Disneyland, apartament w hotelu Disneyland,  apartament w hotelu New York, apartament w hotelu New Port Bay Club lub apartament w hotelu Sequoia Lodge.  Jeśli są Państwo zainteresowani rezerwacją jednego z tych pokoi, prosimy o kontakt z  naszą infolinią

3. HOTEL FASTPASS

HOTEL FASTPASS to dostęp bez kolejek do jednej wybranej atrakcji dziennie (z wszystkich atrakcji działających w systemie FASTPASS). Tego typu bilet przysługuje gościom tylko raz dziennie podczas każdego dnia pobytu w Disneylandzie. Ten FASTPASS otrzymują wraz z biletem wstępu do parku tylko goście, którzy mieszkają w wybranych pokojach o podwyższonym standardzie w hotelach Disneyowskich. Pakiety w pokojach o podwyższonym standardzie mogą Państwo zarezerwować kontaktując się z naszą infolinią

4. SUPER FASTPASS

SUPER FASTPASS to dostęp bez kolejek do trzech wybranych atrakcji dziennie (z wszystkich atrakcji działających w systemie FASTPASS). Klienci mają do wyboru następujące atrakcje - Ratatouille, Peter's Pan Flights  i Buzz Lightyear Laser Blast lub Starwars Hyperspace Mountain, Rock'n Roller Coaster with Aerosmith i The Twilight Zone Tower of Terrror. SUPER FASTPASS nie upoważnia do wstępu do parku - należy kupić najpierw zwykły bilet wstępu i do niego dokupić SUPER FASTPASS. Ten Fastpass mogą Pań wykupić kontaktując się z naszą infolinią

5. ULTIMATE FASTPASS

ULTIMATE FASTPASS to dostęp bez kolejek do wszystkich atrakcji działających w systemie FASTPASS. Klienci mają do wyboru dwie opcje. Pierwsza opcja - dowolna atrakcja w systemie FASTPASS lecz tylko raz dziennie każda, druga opcja - dowolna atrakcja w systemie FASTPASS dowolną ilość razy. ULTIMATE FASTPASS nie upoważnia do wstępu do parku - należy kupić najpierw zwykły bilet wstępu i do niego dokupić ULTIMATE FASTPASS. Ten Fastpass mogą Państwo wykupić kontaktując się z naszą infolinią

 

 

 

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

 

Opinie naszych klientów:
Dave Czezky
 
Nie zasługujemy na tak dobry serwis.
 

 
Teresa Grzywnowicz:
 
Doskonałe biuro podróży. Bardzo doświadczona obsługa znająca wiele obiektów turystycznych na całym świecie. Są w stanie wyszukać miejsce urlopu dla każdego. Korzystam z ich usług od wielu lat i za każdym razem wracam z urlopu w pełni usatysfakcjonowana.
POLECAM WSZYSTKIM - wierzcie mi to biuro to mistrz. 👍☺
 

 
Mocca Mocca.
 
W 2012 i 2014 roku wyjazd do DISNEYLANDU, uważam współpracę między nami a biurem za bardzo udaną. Miła fachowa obsługa polecam.
 

 
Łukasz Owczarski.
 
Najlepszy serwis internetowy w necie :)
Profesjonalna obsługa, zaangażowani pracownicy znający się na rzeczy i potrafiący dobrze dopasować ofertę do potrzeb klienta :)
 

 
Gest.
 
Polecam na 100%. Wyjazd z Disney Cruise Line to było coś czego nie zapomnimy przez wiele wiele lat. Byliśmy wszyscy zachwyceni. Organizacja wyjazdu wzorowa - łącznie z przelotem, transferami, zameldowaniem, ubezpieczeniem. Sun Kiss Travel spisał się po raz kolejny na medal. Gorąco polecam jeszcze raz wszystkim.wszystko poszło gładko i sprawnie.
 

 
Andrzej Benek.
 
Polecam jestem mega zadowolony. Wszystko dokładnie jak trzeba
 

 
Eringsfinx 609.
 
Konkretna obsługa i pomoc w wyborze wyjazdu. sprawdzone informacje
 

 
Julia Cieplińska.
 
Polecam to miejsce, mozna zdecydowanie polegać. Ekstra! !!!!!!
 

 
Sławomir O.
 
Ogferyta i sposób obsługi spełniły moje oczekiwania
 

 
Maciek M.
 
Wyjątkowe oferta, miła i kompetentna obsługa, podzielam pozytywne opinie innych Klientów, zawsze jestem zadowolona z wyjazdu!
 

 
Krystyna Doroś
 
Wyjątkowe oferta, miła i kompetentna obsługa, podzielam pozytywne opinie innych Klientów, zawsze jestem zada z wyjazdu!
 

 
Marek K.
 marzec 2019 r.
 
Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera. Polecam
 

 
Robert Stankiewicz
 luty 2019 r.
 
Bardzo dziękuję Panu Ivo za fachową pomoc w doborze rodzaju biletu do Disneylandu. Zadowolony jestem z poziomu obsługi,ale najważniejsze z ceny. Jeszcze raz dziękuję i polecam
 

 
Mariusz Sikorski
 
Super obsługa, pełen profesjonalizm przy wyborze rodzaju hotelu. Zróżnicowane oferty, miła ekipa.
 

 
Barbara Krech
 
Pobyt w Disneylandzie wypadł znakomicie, bez żadnych problemów organizacyjnych. Oferta hotelu oferowana przez sprzedawcę pokryła się z rzeczywistością. Kontakt oraz szybkość reakcji doradców na bardzo wysokim poziomie. Polecam biuro podróży do realizacji swoich planów wakacyjnych do dowolnego parku rozrywki.
 

 
Mariusz L.
 styczeń 2019 r.
 
Fachowa i rzetelna obsługa. Z uśmiechem nawet dla najbardziej marudzących, a sam do nich należę ;). Indywidualne podejście i wyszukanie według potrzeb klienta. Korzystam od wielu lat i nie zamierzam zmieniać.
 

 
Kuba Stanczyk
 
Indywidualne podejście do klienta, świetna atmosfera i pomoc w razie wszelkich problemów. Zdecydowanie polecam!
 

 
Robert Grzegorzewski
 grudzień 2018 r.
 
Naprawde konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi biurami. Bilety tańsze niż w kasach parku. 
 

 
Tomek K.
 
Jako, że to był mój pierwszy zakup biletów online miałem obawy. Nieuzasadnione. Jestem w pełni zadowolony za podejście do klienta i pomoc w wyborze biletu. 
 

 
Syriusz S.
 listopad 2019 r.
 
Korzystałem z rożnych biur, ale jestem bardzo mile zaskoczony tym punktem w Wa-wie . Bardzo fajni ludzie doradzili mi super wycieczkę do Europaparku, dopilnowali wszystkiego od A do Z . POLECAM !!!
 

 
Agata M.
 
Bilety otrzymałam bardzo szybko. Przez zakup internetowy zaoszczedzilam parę pln i nie musiałam stac w kilometrowych kolejkach. Polecam:)
 

 
Daria Piszczak
 październik 2018 r.
 
Sam zakup bez zarzutów. Jedna mała uwaga - biletów do Energylandii nie trzeba drukować. Bez problemu zostały zeskanowane z telefonu.
 

 
Katarzyna F.
 
Gorąco polecam! Super szybkie dokonanie transakcji. E-bilety na mailu w kilka minut dostępne do wydrukowania, w bardzo korzystnej cenie. Wejście do Legolandu bez kolejki, po zaczytaniu kodu kreskowego z biletu. Ponadto mnóstwo bardzo przydatnych informacji na stronie. Z wielu skorzystaliśmy. Dziękujemy !!!
 

 
Lech Lewandowski
 
Dziękuję za fachową obsługę i wspaniałe podróże! 
 

 
Kasia C.
 
100 % profesjonalizmu. Bilety były dokładnie takie, jak w opisie. Błyskawicznie otrzymałam je do wydrukowania. Dziękuję za udaną transakcję.
 

 
Kornelia Adamska
 
Solidne serwis z wspaniałą obsługą. Zdecydowanie polecam każdemu. Bilety sam wydrukowałem i okazałem prxy wejściu do parku. 10/10!
 

 
Tadeusz Maczek
 
Szybko sprawnie i na temat. Jestem mega zadowolony z biura. Najlepsze ceny biletów. Transfer również bez zastrzeżeń - kierowca czekał na nas w umówionym miejscu w umówionym czasie. 
 


Sebastian Chojnowski
 
Super obsługa! Szacunek dla Pani Ani za cierpliwość :D Jeżeli chcesz mieć udane wyjazd do Disneylandu to warto tutaj zajrzeć. 
 

 
Magda S.
 
Jeżeli ktoś z Państwa wybiera się do zamku Neuschwanstein to polecam właśnie tą stronę. Dostajecie Państwo bilet na e-mail, drukujecie, a na miejscu omijacie kolejki, podchodzicie do oddzielnego wejścia. Nikt od was nic nie chce i nic nie pyta :)))) SERDECZNIE POLECAM :))))))


 
Waldemar Stefczyk
 
Bilety otrzymałam bardzo szybko. Przez zakup internetowy zaoszczedzilam parę pln i nie musiałam stac w kilometrowych kolejkach. Polecam:)


 
Piotr Lewandowski
 
Wszystko sprawnie. Polecam.


 
Kasia Stachowicz
 
Polecam, bilety mieliśmy po kilku godzinach od zamówienia, tańsze niż na miejscu i bez kolejki. Energylandia super - byliśmy ponad 10 godzin (wydłużyli normalne godziny otwarcia do 21.000). Do atrakcji większe kolejki przed południem, pod koniec bardzo małe. W upalny dzień część czasu można spędzić na plaży z leżakami i kilkoma zjeżdżalniami wodnymi. Dzieci zachwycone!
 

 
Igor I.
 
Zamówienie wykonane szybko i bez żadnych problemów
 

 
Barbara C.
 
Wszystko jasne, przejrzyste. Polecam zakupy;)
 

 
Sylwia M.
 
Super sklep, polecam wszysto sprawnie załatwione, zakup biletów ich dostawa e- bilet z wejściem żadnych problemów. Dobra cena. Bardzo dobry kontakt tel. i odpowiedź na każde pytanie. Polecam
  

 
Sylwester C..
 
Nic dodać nic ując. Jestem super zadowolony. Obsługa, ceny......
 

 
Krzysiek F.
 

 
Grzegorz I.
super wyjazd - Disneyland bajka, rewelacyjna obsługa Biletydoparkow.pl - szybka odpowiedź na nasz kontakt . Polecam
 

 
Anna I.
 
Bardzo dobra i czytelna strona. Błyskawiczna realizacja zamówienia
 

 
Patrycja M.
 
Super szybko. Wieczorem zrobiony przelew, na następny dzien były bilety. Polecam


 
Mariusz B.
 
Polecam gorąco. Szybka i profesjonalna obsługa.
 

 
Stefan M.
 
Wzorowa transakcja, bilety zamówione w nocy na drugi dzień rano były na mail'u. Bez żadnych problemów kolejki ominięte i weekend dobrej zabawy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl